Eskadron – marka, którą pokochali jeźdźcy na całym świecie

Czapraki Eskadron Heritage

Eskadron to jedna z najbardziej cenionych marek jeździeckich na świecie specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości odzieży i sprzętu do jazdy konnej. Ten niemiecki koncern został stworzony przez Pikeura w odpowiedzi na zapotrzebowanie dżokejów, którzy szukali profesjonalnych, ale stylowych akcesoriów jeździeckich. Czym dokładnie wyróżnia się więc marka Eskadron i które kolekcje cieszą się szczególną popularnością wśród jeźdźców?

Eskadron – dlaczego markę pokochali jeźdźcy na całym świecie?

Marka Eskadron od kilkunastu lat cieszy się ogromną popularnością wśród wielbicieli jazdy konnej. Produkty tej firmy charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania oraz niezwykłą dbałością o detale. Eskadron ceniony jest również za wyjątkową praktyczność, elegancję, innowacyjność projektów, nowoczesny design oraz powszechną dostępność.

Największą w Polsce ofertę Eskadron znajdziecie tutaj.

Oferta marki obejmuje zarówno artykuły dedykowane profesjonalnym dżokerem, jak i amatorskim jeźdźcom. Można więc tutaj odnaleźć podstawową odzież jeździecką, wyspecjalizowany sprzęt oraz różnego rodzaju akcesoria potrzebne do prawidłowego osiodłania konia. W asortymencie firmy dostępne są czapraki, kantary, derki, kalosze na kopyta, ochraniacze, nauszniki, owijki oraz bluzy, t-shirty, bryczesy, a nawet fraki dostosowane do jazdy konnej. Wszystkie produkty powstają wyłącznie na terenie Unii Europejskiej, co dodatkowo potwierdza ich jakość.

Kolekcje marki Eskadron

Eskadron może poszczycić się wieloma kolekcjami. Niektóre wydawane są sezonowe, inne zostały na stałe wprowadzone do asortymentu marki. Najpopularniejsze kolekcje firmy to:

Classic Sports – wydawana dwa razy do roku linia składa się wyłącznie z konnego wyposażenia jeździeckiego. Produkty z tej kolekcji są bardzo proste, utrzymane w stonowanej kolorystyce, ale jednocześnie bardzo eleganckie;

Heritage – kolekcja ma swoją premierę jeden raz w ciągu roku w okresie jesienno-zimowym. Charakteryzuje ją stonowana kolorystyka oraz elegancki design jest jednak mniej “konserwatywna” od kolekcji Eskadron Platinum.

Platinum – kolekcja wydawana raz w roku dedykowana osobom, które lubią tradycyjne rozwiązania. Dominują tutaj bowiem czarne i szare barwy połączone z delikatnymi motywami graficznymi;

Young Star – linia przeznaczona dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z jeździectwem. Obejmuje podstawowe akcesoria do jazdy konnej utrzymane w żywej kolorystyce i niebanalnym wzornictwie;

Equestrian Fanatics – kolekcja odzieży dedykowana jeźdźcom, którzy lubię wyróżniać się z tłumu. Dostępne kurtki, bluzy i plecaki skutecznie łączą cechy odzieży dziennej z jeździecką;

Oferta klasyczna – stała propozycja odzieży, sprzętu i akcesoriów marki Eskadron. Można tutaj odnaleźć zarówno produkty przeznaczone do treningów i codziennej jazdy, jak i elegancką odzież konkursową.

Eskadron to marka, której produkty stosują jeźdźcy z całego świata. W trosce o komfort jazdy oraz bezpieczeństwo swoje i konia warto więc zainwestować w wysokiej jakości artykuły, które pozwolą w pełni cieszyć się tym niezwykłym sportem.