Kurtki i kamizelki Spooks – najpopularniejsze modele

Kurtki i kamizelki Spooks

Jeździecki sezon jesienno-zimowy wymaga właściwego przygotowania. Bez względu na to, czy treningi odbywają się w halach lub plenerze, zawsze należy odpowiednio wcześniej pomyśleć o cieplejszym okryciu wierzchnim na chłodniejsze miesiące. Wysokiej jakości kurtka bądź kamizelka do jazdy konnej powinna zapewniać optymalny komfort oraz efektywnie chronić przed deszczem, wiatrem oraz mrozem. Wszystkie te cechy posiadają modele proponowane przez markę Spooks. Czym dokładnie charakteryzują się kurtki i kamizelki jeździeckie Spooks i dlaczego, warto w nie zainwestować?

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o historii marki Spooks – zapraszmy na wpisu na ten temat w serwisie konieimy.pl

Kamizelka Spooks Leanah – ponadczasowy model na chłodne dni

Odzież do jazdy konnej marki Spooks cieszy się niezwykle dużą popularnością wśród jeźdźców. Do najbardziej kultowych modeli na jesienną aurę zalicza się jednak kamizelkę Leanah. To właśnie tego typu okrycie wierzchnie idealnie pasuje na gorszą, deszczową pogodę, kiedy zależy nam na skuteczniejszej ochronie przez zimnem. Kamizelka Spooks Leanah wyróżnia się ponadczasowym taliowanym krojem, doskonale podkreślającym sylwetkę. Ponadto wyposażona została w praktyczny kołnierz-stójkę wyłożony od środka miękkim polarem, który gwarantuje wygodę i właściwą termoizolację szyi oraz karku. Dzięki lekkiemu, oddychającemu wypełnieniu świetnie nadaje się zarówno do jazdy, jak i oporządzania konia w stajni. Warto też jednak zwrócić uwagę na detale. Spooks kamizelka Leanah posiada wyjątkowo estetyczny haft oraz naszywkę z logo marki z przodu, przez co prezentuje się bardzo szykownie. Dodatkowo dostępna jest w wielu modnych kolorach, w tym w zielonym, granatowym czy seledynowym. Dwie zapinane kieszenie po bokach i trzecia na telefon sprawiają, że jest to bardzo funkcjonalny model, którym zdecydowanie trzeba się zainteresować.

Kurtka zimowa Spooks Leylah – dla największych zmarzluchów

Prawdziwi wielbiciele jazdy konnej nie rezygnują ze swojej pasji nawet w zimowe miesiące. Na szczęście dbając o odpowiednią odzież nie musimy martwić się o wiatr czy intensywne opady śniegu! Jeździecka kurtka zimowa Spooks Leylah to idealny model na chłodniejsze miesiące, który wyposażony został w lekkie i oddychające wypełnienie z mocno ocieplanego puchu syntetycznego. Kurtka posiada taliowany krój, dzięki czemu sylwetka prezentuje się proporcjonalnie również pod kilkoma warstwami innych ubrań. Ponadto projekt zawiera dwie większe kieszenie zapinane na zamki, a także duży kaptur. Ten niezwykle praktyczny model zapewnia właściwy komfort w trakcie jazdy oraz wykonywania czynności stajennych. Kurtka cechuje się bardzo estetycznym pikowaniem z kontrastową górą oraz sporym logiem marki znajdującym się na piersi i kapturze. Ta propozycja firmy Spooks dostępna jest w kolorze granatowym, zielonym oraz czarnym.

Dwustronna kurtka jeździecka Spooks – nie tylko na gorszą pogodę

Jednym z ciekawszych projektów marki Spooks jest dwustronna kurtka Ameli Reflective, którą jednocześnie można nosić na rozmaite sposoby – na sportowo i bardziej elegancko. Srebrna strona zwana reflective posiada odblaskowe właściwości, przez co widać ją na drodze i w ciemności. Druga, granatowa strona kryje klasyczny pikowany w pasy fason, przyciągający uwagę niewymuszoną elegancją. Oba warianty kurtki zawierają kieszenie zapinane na zamki, umożliwiające przechowywanie najpotrzebniejszych drobiazgów. Na dole wyposażone są w niezwykle użyteczny ściągacz, ułatwiający precyzyjne dopasowanie modelu do danej sylwetki. Dzięki detalom takim jak naszywka z logo firmy z przodu czy estetycznemu haftowi kurtka prezentuje się wyjątkowo szykownie. Warto też zwrócić uwagę, że w wysokim kołnierzu tego projektu znajduje się praktyczny kaptur, dzięki czemu to właśnie ten model polecany jest jako kurtka przeciwdeszczowa Spooks. Ameli Reflective została ocieplona wysokiej jakości, lekkim puchem syntetycznym. Świetnie sprawdzi się więc zarówno na chłodniejsze, jesiennie dni, jak i na wczesną wiosnę. 

Jazda konna jest niezwykle elitarną oraz elegancką dyscypliną sportu, w której liczy się nie tylko technika, ale również właściwa aparycja i schludna prezentacja. W sezonie jesienno-zimowym trudno często jednak zadbać o odpowiedni styl, nie rezygnując przy tym z wysokiej ochrony przed zimnem czy opadami śniegu. Na szczęście propozycje marki Spooks dla jeźdźców zostały przygotowane z myślą o osobach pragnących dobrze wyglądać o każdej porze roku. Stylowe kamizelki, ciepłe kurtki zimowe czy praktyczne kurtki przeciwdeszczowe nie tylko zapewnią wygodę podczas jazdy, ale też estetycznie podkreślą sylwetkę. Duża dostępność różnorodnych kolorów pozwala dobrać idealny model dopasowany do indywidualnych potrzeb i wymagań jeźdźców.