Animo – made in Italy

Giovanni Schwizer we fraku Animo Italia

Jazda konna nie jest w dzisiejszych czasach jedynie sportem. Dla wielu jeźdźców jest to sposób życia, którego nieodłączną częścią jest, również moda. W modzie jeździeckiej panuje dość spora konkurencja, a firmy prześcigają się w tworzeniu nowych ubrań wpisujących się w obecne trendy. Używają do ich tworzenia coraz to nowsze tkaniny mające zwiększyć komfort jeźdźca i zagwarantować mu maksymalną wydajność w najbardziej wymagających sytuacjach. Powszechnie wiadomo, że Włosi mają olbrzymi udział w rynku akcesoriów jeździeckich. Nawet na tak zatłoczonym rynku można znaleźć wzbijające się gwiazdy, które dotrzymują kroku obecnym, najbardziej znaczącym graczom w jeździeckiej branży. Jedną z tych marek, o której w ostatnim czasie robi się coraz głośniej jest Animo Italia. Warto zaznajomić się z tą firmą oraz zobaczyć co może zaoferować jeźdźcom i ich koniom.

Animo Italia jest wytwórcą eleganckiej odzieży jeździeckiej, która łączy wysoką jakość wytworzenia, nowatorskie wzornictwo z dużym naciskiem na wydajność swoich ubrań. Do najważniejszych założeń producenta przyświecających mu w czasie tworzenia swoich produktów należy zaliczyć:

Szykowność – która ma przejawiać nasz sposób bycia. Jest ona wymieszaniem smaku, dostojności, osobowości oraz tajemnicy.

Kreatywność – która ma przełamywać obowiązujące zasady oraz podnosić poprzeczkę jeszcze dalej. Kreatywność to talent, namiętność oraz intuicja, dzięki którym nieustannie się rozwijamy. Jest to istotne w normalnym życiu, jak również przy kreowaniu przedmiotów takich jak odzież jeździecka.

Ogólnodostępność – Animo postawił sobie za cel dotarcie ze swoimi ubraniami do jak największego grona odbiorców.

Zabawa – jest jedną z istotniejszych rzeczy w życiu. Życie musi być pełne radości i zabawy, ponieważ żyjąc w taki sposób odniesiesz zwycięstwo. Jeżeli tą radość przelejesz w proces tworzenia produktu uzyskasz coś wyjątkowego.

Produkty Animo rzeczywiście są wyjątkowe i widać to na pierwszy rzut oka. Jakość wykonania i użytych tkanin jest na najwyższym poziomie. Natomiast krój i wzornictwo jest eleganckie, a zarazem wpisujące się w to co jest aktualnie modne. Animo w swoim portfolio ma odzież jeździecką taką jak: koszulki, swetry, bryczesy oraz kurtki. Ponadto ma odrębną linię rzeczy przeznaczoną dla koni, gdzie odnajdziemy między innymi: nauszniki, czapraki oraz podkładki pod siodła. Jeżeli jesteś miłośnikiem jeździectwa i moda tu obowiązująca jest dla Ciebie ważna warto abyś zapoznał się z ofertą tej firmy. Z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś pasującego dla siebie.